Andry Andy подписался(сь) на новости StarEx | КОМАНДА | Инвестиции.

Посмотреть полный отчет о друзьях и подписчиках



Мы нашли пользователя Andry Andy в следующих соц. сетях:
WhatsApp
Сайт знакомств https://xxx-love.xclub/ANANDY





Andry Andy, Львов, Украина
был(a) в сети недавно
Стена пользователя: Последние сообщения

Andry Andy

День рождения:
24.1
Страна:
Украина
Город:
Львов
Семейное положение:
не женат/не замужем
Языки:
Українська, English, Русский, Polski
Образование:
1995 - 2005 Школа №70(класс "а")


НУ «ЛП», Институт экономики и менеджмента, Кафедра: Экономики предприятия и инвестиций, Очное отделение
ЛНУ им. Ивана Франко, Юридический факультет, Кафедра: Кафедра гражданского права и процесса, Заочное отделение
НУ «ЛП», Институт экономики и менеджмента, Кафедра: Кафедра экономики предприятия и инвестиций, Очное отделение
НУ «ЛП», Институт экономики и менеджмента, Кафедра: Кафедра экономики предприятия и инвестиций, Очное отделение
ЛНУ им. Ивана Франко, Факультет журналистики, Кафедра: Кафедра радиовещания и телевидения, Очно-заочное отделение
Пол:
Мужской
Моб. телефон:
https://narodua.com/ljudy
О себе:
Привітик мої дорогенькі! Ну якщо ви читаєте ці рядки, значить я вас зацікавив як особистість..мені це дуже приємно, отже розкажу вам трішки про себе... кожен з нас є неповторним і геніальним творивом Божим. Лише треба відкрити всі ці дари в собі. Але нажаль телевізор, радіо, школа та інші чинники які масово впливають на суспільство не дають ось цього найголовнішого в житті в кожної людини, а лише гають безцінний скарб - час на другорядне, тим самим пропускаючи мимо цей дорогоцінний час, а людино то формується...і як зерно, яка не отримала доброго грунту, не впала у добру землю, гине, або формується не повноцінним... На щастя, я зернина, яка вміє сама пересуватися))) і от я по піщинці цю добру землю шукав у світі, і підгорнув її під себе і помаленько росту!:) я такий як я є, нікому не бажаю зла, нікого негативно не суджу поки шо трохи соромязливий, проте: гіперактивний, не стандартний, не передбачуваний, люблю вражати і шокувати людей! ненавиджу нудьги і передбачуваності, люблю цікавість і нові відкриття. Завжди досягаю поставленої мети, і перемагаю. хочу щоб люди в мене вірили щиро, тоді взагалі в мене виростають крила. ненавиджу коли люди негативно судять про когось це вбиває людину, краще хай позитивно судять, це корисно. я ніколи не суджу лише дивлюся собі під ноги, а кожен як може так живе! не бачу іншого смислу життя як жити в радості, щасті і гармонії зі світом не люблю: стандартності, шаблонності, лицемірства, зради, пофігізму, боягузів, слабаків, людей які бояться шо їх осудить суспільство, і заради цього зраджують правді. люблю: людей добрих, відкритих, не нудних, активних, розумних, сильних і хоробрих, які роблять благородні посткупки, не думаючи лише про свою шкуру. не пю, не курю, наркотиків не вживаю від життя кайфую веду здоровий спосіб життя знаю, що людина створена для щастя, і тому живу заради щастя, а щоб бути щасливим треба вміти правильно жити. і хочу щоб всі люди були радісні і щасливі завжди! Стараюсь оптимізовувати своє життя, і використовувати кожну можливість стати кращим, на парах лекції друкую на ноутбуц, тому що так набагато легше і оптимальніше, потім можна редагувати тексти, виділяти головніше, ну і звісно дуже зручно робити шпори)), а пересуваюсь на велосипеді, це дуже зручно+спорт+незалежність від громадського транспорту+не попадаю ні в які пробки. Літом граю футбол і відпочиваю. Починаючи з осені починається самовдосконалення, зал, басейн, наука...і аж до кінця сесії. вважаю, що життя прекрасне, наше щастя в наших руках, все залежить від КОЖНОГО з нас. вірю в рай на землі. Дуже хочу, щоб всі люди на землі, особливо у рідній країні піднімали свою свідомість, розуміли, що робити добро свому ближньому і дарувати радість це одне з найголовніших призначень людини, можна сказати що це сенс людського життя - творити добро і бути ЛЮДИНОЮ. Нажаль в світ картина трохи інакша, багато насилля, несправедливості, егоїзму люди зациклюються на собі. Та все ж я не втрачаю віри і надії в те, що все буде добре! я буду старатися робити свій вклад, і робити все що від мене залежить, щоб світ був трохи кращим, і закликаю всіх людей долучати свою лепту до цього доброго діла, і буде все класно!:) блін, ну я навалив . . .треба буде якось цю всю інфо про себе систематизувати. не критикуйте жостко=)
У пользователя Andry Andy 11948 друзей.
Посмотреть всех друзей


Читать анонимно (без подписки и добавления в друзья) сообщения на стене пользователя Andry Andy




Узнавайте бесплатно, кого Andry Andy
добавляет в друзья
Введите ваш e-mail для отчетов по удалившимся и добавившимся друзьям
(присылается раз в сутки, отписаться можно в любой момент)




Посмотреть пример отчета